Obývačka

Najnovšie produkty

[dt_products_masonry show_products=“categories_products“ order=“asc“ mode=“grid“ bwb_columns=“desktop:3|h_tablet:3|v_tablet:2|phone:1″ loading_mode=“js_more“ jsm_posts_per_page=“12″ product_rating=“n“ category_ids=“43″]

Obývacia iba je centrom každého bytu či domu. Je to miesto, kde trávime najviac času, kde sa stretávame s priateľmi a blízkymi. Aj to je dôvod, prečo by ste zariaďovaniu obývacej izby mali venovať viac času.

Vhodné rozloženie nábytku do obývačky je veľmi dôležité, keďže určuje vzdušnosť priestoru. Najväčším kusom nábytku je zväčša sedacia súprava, ktorá by mala byť dostatočne pohodlná a vo veľkosti, ktorá dokonale zapadne. Doplnená môže byť kreslom, ušiakom, ktorý celú obývačku zútulní a vytvorí tak ďalšie miesto na sedenie alebo čítanie dobrej knihy.

Konferenčné stolíky sa za poslednú dobu veľmi zmenili a z vysokých stolíkov sa skôr prechádza k nízkym, ktoré sú dokonca nižšie ako sedačka. Pôsobia veľmi útulne a nezahlcujú priestor.

Komoda alebo regál môže byť ďalším vhodným kúsok nábytku do obývačky a vaše knihy konečne dostanú svoje zaslúžené miesto. Pekné bývanie si vytvoríte hlavne vďaka niekoľkým výrazným prvkom a správnou voľbou doplnkov a dekorácii.

Najmodernejšou súčasťou obývačky sú rôzne taburetky, ktoré poslúžia nie len ako extra sedenie pre hostí, ale aj ako úložný priestor na vankúše alebo deky počas zimného obdobia.

Nákupný košík